Domovská » Horoskop » Jaký druh rodiče Náš partner bude pro naše děti, založený na jeho & její Astro znamení

  Jaký druh rodiče Náš partner bude pro naše děti, založený na jeho & její Astro znamení

  Někdy se podíval na svého partnera a přemýšlel, jaký rodič by on nebo ona by se vaše budoucí děti?

  Při kontrole jejich astrologické znamení, můžete získat lepší představu o tom, co vaše přítelkyně bude jako matka, nebo váš přítel bude jako otec.

  Například, muž Beran vezme své děti na spoustu dobrodružství, protože je tak aktivní a vždycky chce něco nového vyzkoušet. Nepřekvapujte tedy, když děti na víkendu raftingu na divoké vodě a kempování rozšlehají. Taurus maminka, na druhé straně, bude jako lev střežící mláďata. Bude se starat o své děti a bude se starat o rodiče, se kterým se mohou vždy obrátit, když potřebují pohodlí.

  Je skvělé získat náhled na typ rodiče, jehož partner bude jeden den, a podívejte se na níže uvedené hvězdičky, abyste zjistili, zda budou vaše rodičovské dovednosti synchronizovány s jejich rodiči..

  24 Beran táta: Fun táta

  Kdyby tam byl superhrdina založený na otci Berana, tak by se jmenoval Adventure Dad! Tenhle chlap je zábavný táta, který miluje, aby jeho děti bavily. Chce, aby jejich zkušenosti z dětství nezapomenutelné, a proto se bude vždy snažit přijít s novými a vzrušující aktivity pro ně udělat společně. Není pochyb o tom, že se jeho děti budou vždy těšit na kvalitní čas se svým otcem.

  Oblékání v hloupých kostýmech? Nosit make-up a mít čaj party? Budování pevnosti v obývacím pokoji? Otec Berana udělá všechny tyto věci a další. 

  Co to kluk nechce?

  23 Beran Máma: Maminka bojovníka

  Maminka Berana je máma, která to všechno dělá. Ona je oddaný rodič, zatímco zaneprázdněný lezení korporační žebříky, a sledovat její sny. Jo, "bojovník" má pravdu!

  S plným a pestrým životem mimo domov ji činí inspirací pro její malé děti. Když uvidí cestu, kterou žije v srdci, vyrostou a věří, že je možné něco pro jejich život. Maminka Berana otevírá svou mysl až na spoustu zajímavých možností.

  22 Taurus táta: Jemný otec

  Taurus táta nejenže dělá skvělého rodiče, protože je to takový homebody, ale je vždy jemný vůči svým dětem. Učí je, že je důležité být laskavý a milující, a zároveň být měkkým místem, kde se mohou otáčet, když jim život hodí curveball.

  Chce, aby jeho děti vyrostly s velkými hodnotami, morálkou a silným systémem víry, a on je ochotný a ochotný vzít si je na sebe, aby je v nich vdechl do života..

  21 Taurus Maminka: ošetřovatelka

  Taurus maminka je ta, která se ujistí, že její děti jsou vždy postaráno a staral se o ně, pokud jde o jejich zdraví, stravu, oblečení, stejně jako jejich emocionální pohodu. Má to všechno pokryté!

  Může však být docela ochranná, a někdy se setká s trochou zavalení, ale to je jen proto, že chce pro své děti to nejlepší! Je to jako lví krutě chránící mláďata.

  20 Gemini táta: Velký kluk

  Otec Blíženců vidí rodičovství jako velké dobrodružství, což znamená, že na jeho Instagram účtu bude mnoho momentů LOL. Není to však typ rodičů, který by své děti disciplinoval. Ve skutečnosti by mohli překročit mnoho hranic a nechat je odejít. Jak zdůraznil Bounty, on je “dobrý policajt” rodiny (který pravděpodobně opustí jeho partnera být “špatný policajt”) \ t.

  Táta Gemini miluje, aby své děti zkazil, ale nestanoví jim hranice, ani se jim nedotkne.

  Je to proto, že místo dodává, že má liberální a temperamentní myšlení.

  19 Gemini Mom: Všestranná maminka

  Snadné a flexibilní jsou jen dvě slova, která se používají k popisu maminky Gemini. Ale, jak zdůraznil Kouzelný horoskop, to neznamená, že Gemini je rodič AWOL.

  Vždy bude tam pro své děti a se svými velkými komunikačními schopnostmi bude s nimi živit opravdu silné vztahy.

  Nejlepší ze všeho je, že zůstane aktuální s nejnovějšími věcmi, které se dějí v životě jejích dětí. Je oddaná!

  18 Rak: Táta: Tradiční otec

  Otec s rakovinou udělá úžasného rodiče. Je to velký posluchač, intuitivní a velmi citlivý. To mu dává velké srdce, s nímž může vychovávat děti, což je jedno z nejtěžších zaměstnání na světě.

  Elite Daily poukazuje na to, že táta Rak je nesmírně velkorysá a citlivá, aby naslouchala problémům své dcery. Není pochyb o tom, že bude tatínkova holčička.

  17 Maminka s rakovinou: Milující… k bodu, kdy je to malé kouření

  Rakovina maminka bude velmi pečující.

  Ve skutečnosti je známá jako "matka všech matek".

  To je docela titul a zbožňuje, že je maminka. Styl Znamení Styl uvádí, že máma miluje, aby se nad svými dětmi rozplakala a ona je vždy připravena pomoci jim, když jsou nemocní nebo potřebují něco. Jak vyrůstají, tato péče se občas může cítit trochu jako dusení, ale její děti nepochybují, jak moc je jejich máma miluje..

  16 Leo táta: Bude se podílet na rozvoji jeho dětí

  Táta Leo rozhodně není typem rodiče, který by sledoval, jak jeho děti vyrůstají z ústraní.

  Bude hrát aktivní a angažovanou roli ve svém životě, pomáhat jim dosáhnout svých snů, učit se z jejich chyb a stát se typem lidí, kteří jsou hrdí na to, kým jsou. Vidíte, jeho vrozená Leo pýcha se na nich vytratí!

  Astrolog poukazuje na to, že od doby, kdy je Leo znakem ohně s láskou k extrovertnosti, si bude užívat společenských setkání s přáteli, rodinou a dalšími rodiči. A není pochyb o tom, že jeho děti vyrostou také milující sociální scénu.

  15 Leo Mom: Dramatická maminka

  Maminka Leo skočí přímo do mateřství a snaží se dát dětem nejlepší šanci v úžasné budoucnosti. OTT však může být trochu OTT, například tím, že je velmi praktická, ale je to jen proto, že bere takovou hrdost na své děti..

  Je to také maminka, která je obléká do značek, než se vydá do světa. Jsou prostě tak roztomilé, že se chce podělit o svou úchvatnost se zbytkem světa!

  14 Panna táta: Introvertní táta

  Ačkoli on nemusí být extroverted jako Leo otcové, Virgo otec zvedne jeho děti být dobře-zaoblený. Tak jako Astrolog poukazuje na to, že Panna je znamení Země, takže otcové, kteří se narodili v tomto znamení, vynaloží velké úsilí, aby své děti zahrnuli do různých projektů. Například, pokud je vášnivý pro fitness, pak si je vezme na ranní jog. Na druhou stranu, pokud miluje zvířata, bude jim pomáhat v útulcích se zvířaty.

  13 Panna Maminka: Organizovaná maminka

  Nemusíte být organizovanější než maminka Virgo! Nejen, že její dům bude po celý rok bez poskvrny, ale bude mít také seznam rozpisů dětí a vědět, kde musí být u kapky klobouku..

  Bude žonglovat spoustu různých maminských povinností. Jenom slovo varování - její perfekcionismus se občas může stát trochu OTT.

  I když je to typ maminky, na kterou se lidé dívají, a zeptá se: "Jak to dělá?"

  12 Libra Táta: Vyvážený táta

  Váhy je znamení, že je vše o rovnováze a harmonii. Otec Váhy se bude snažit vytvořit klidný a milující domov pro své děti. Toho bude dosaženo tím, že se z domu stane palác umění.

  Vzhledem k tomu, že Libra je tak kreativní duší, otec Váhy povzbudí své děti, aby se zabývaly různými uměleckými aktivitami.

  A nejlepší ze všeho bude, že se s nimi bude skvěle zabývat svými dětmi, což bude znamenat kvalitní čas.

  11 Libra Maminka: Maminka pacienta

  Děti mají tendenci klást mnoho otázek, ale Libra není tím, kdo by se tím zlobil. Je to klidná, naprosto zenová a blažená maminka, která ráda stráví hodiny poslechem svých dětí nebo tráví čas s nimi v pískovni. Tak jako Marie Claire poukazuje na to,

  Váhy matek jsou schopny žít v okamžiku, kdy mají své děti. Jsou pobaveni svými vtipy, otázkami a protiklady.

  To je určitě, aby se jejich děti milují kvalitní čas s mámou.

  10 Scorpio táta: Je to skutečný software

  Muž Štíra může být intenzivní a dost odvážný, ale jako táta se stává největším softiekem, jaký jste kdy viděli! Tak jako Dětské centrum poukazuje na to, že Škorpiónův otec je vášnivý, takže je pravděpodobné, že se svými dětmi vytvoří silné pouto.

  Protože je tak intuitivní a zajímá se o ně, udělá také skvělý domácí úkol a chatování.

  To znamená, že ho pravděpodobně najdete s dětmi na odpolední zdřímnutí!

  9 Scorpio Mom: Milující, ale občas ovládající

  Maminka Štíra je poměrně složitá. Na jedné straně je to krutě oddaná maminka, která půjde do velkých délek, aby se ujistila, že má své povinnosti maminky dokonale. Na druhou stranu může být trochu neurotická a občas dokonce ovládat.

  Marie Claire prohlašuje, že pohled na maminku Štíra bude stačit, aby její děti věděly, že je naštvaná a raději ji poslouchají!

  Nikdy by s nimi neztratila náladu, protože její vychovávající duch vždy vyhraje.

  8 Střelec táta: Překvapující rodič

  Sagittarius otec může být někdy těžké číst.

  Vidíte, je to všechno o tom, že se baví se svými dětmi, ale pak se mrknutím oka může stát disciplinářem, který je s nimi docela přísný.

  Jakmile pochopí, co ho trápí, budou se moci vyhnout jeho náladě, která může být občas docela dramatická! Jak stárnou, jeho děti budou sdílet několik dobrých smíchů o tom, jak dramatický může být jejich táta.

  7 Střelec Maminka: Spontánní máma

  Maminka Střelce je vždy spontánní, protože miluje mít svobodu. To neznamená, že zmizí o dětech na víkend, ale že si je vezme na své dobrodružství! To je úžasné, protože umožňuje úžasné vzpomínky maminka-dítě, které mají být vytvořeny na vzrušující cestě, která je mateřstvím. Střelec je na cokoliv, co přináší.

  6 Kozoroh Táta: Poskytovatel

  Kozoroh je poměrně tradiční znamení a táta táta je ten, kdo zapadá do stereotypu otce, který se stará o svou rodinu.

  Pracuje dlouhé hodiny a vynakládá spoustu úsilí, aby dal své rodině všechno, co potřebují, aby měli šťastnou existenci, ne jen pokud jde o hmotné věci.

  Je to otec, který bude dělat pokrmy a dát dětem spát poté, co si je přečte před spaním a bude plně integrován do života svých dětí.

  5 Kozoroh Máma: Nejlepší přítel

  Je to skvělý pocit být nejlepšími přáteli se svou matkou, a Cap máma se vždy bude snažit být skvělými kamarády se svými dětmi.

  To neznamená, že je nebude disciplinovat, ale vždy tam bude, aby se s nimi podělila o smích nebo drby.

  Je to proto, že je tak plná lásky a nehodnotí své děti, že se stanou jejich důvěrníkem, když vyrostou. Od mámy a dítěte k BFF? Zní to perfektně.

  4 Aquarius táta: táta, který bude učit své děti

  Aquarius chlap je odchozí, zábavné-milující, a vždy hledá chladné nové aktivity, aby se pokusila. Jakmile bude mít děti, určitě vystaví své děti všem těm nezapomenutelným časům. Je to táta, který bude rád, aby své děti naučil jezdit na kolech, bruslích a hrát baseball. Můžete si být jisti, že on a děti budou hrát celý den venku, dokud jim neřeknete, protože večeře je připravena!

  3 Aquarius Mom: Nekonvenční máma

  Žena Vodnáře nemá ráda holuby. Určitě to není konvenční, a to se nezmění, když se stane mámou. Tak jako Kouzelný horoskop poukazuje na to, že matka Aquarius věří ve svobodu, takže bude chtít, aby její děti dělaly to, co chtějí dělat, a poučily se z jejich chyb. Nechce příliš kontrolovat své chování, protože to může způsobit, že se v budoucnu omezí. Jiní lidé možná nesouhlasí s maturitou hippies podobnou Aquarius, ale je jí to jedno. Je to všechno o tom, co je pro její děti nejlepší.

  2 Pisces Dad: Umělecký táta

  Ryby jsou tvůrčí a umělecké znamení. Tento druh otce vystaví své děti tvůrčímu a překrásnému světu a povzbudí je k tomu, aby si osvojili umělecký koníček, například psaní, malování nebo hraní na hudební nástroj..

  Být Pisces, tento táta bude také velký snílek, který bude úžasný pro jeho děti vidět, protože to vytvoří imaginativní dětství pro ně. 

  Obloha je limit s tátou Pisces.

  1 Pisces Mom: Rozmaznivá maminka

  Maminka Pisces bude nesmírně milující a hýčkat se svými dětmi, a to nejen pokud jde o provozování horkých koupelí a poskytování léků, ale také pokud jde o podporu jejich osobního projevu a kreativity..

  Dává svým dětem bezpodmínečnou lásku a zároveň zajišťuje, že jsou vzkříšeni doprava. Zajistí, aby byla dodržována pravidla pro domácnost, a jedním z nejdůležitějších je, že se její děti zaměřují na nalezení svého štěstí.

  V domově Pisces nikdy nebude nedostatek lásky.

  Odkazy: Astrolog, Marie Claire, Elite Daily